Yaşam

Jeremy Renner sağlık durumunu paylaştı: Zorlamaya devam ediyorum

Sürdüğü kar küreme makinesinin çarpması sonucu ağır yaralanan ve bir süre hastanede tedavi gören oyuncu Jeremy Renner, iyileşmesinin 10. ayını münasebetiyle sosyal medya hesabından bir görüntü paylaştı. Hareket kabiliyetinin arttığını gösteren Renner, eğimli bir antrenman için garaj yolunda koştu.

Paylaşımında ailesine, arkadaşlarına ve sevenlerine teşekkür eden oyuncu, “Bugün iyileşme sürecimin 10. ayına girdim. Bu benim ilk kez herhangi bir aktivite (özellikle dik bir yokuşta) denememdi ve sevinç gözyaşlarına boğuldum. Ailem ve arkadaşlarımla birlikte tüm desteğiniz için umut ve şükran duyuyorum. Birçok nedenden dolayı.” “Zorlamaya devam ediyorum ama sen benim yakıtımsın” dedi.

1 Ocak 2023’te evinin önünde meydana gelen kazada ciddi künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar yaşayan Renner, bir süre yoğun tedavinin ardından yürümeye başladı. Yeğenini kurtarmak için kar küreme makinesinin altında kalan Renner, “Bu benim hatamdı ve bedelini ödedim. Yaptıklarım çok fazla acıya neden olduğu için kendimi kötü hissediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu