Haber

Dilan Polat dedikodusu ilçeyi karıştırdı

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir kuyumcunun Dilan Polat soruşturması kapsamında tutuklandığı iddiası ilçede kaosa neden oldu. Kuyumcuda altınları olan yüzlerce kişi dükkanın önüne geldi.

YÜZLERCE KİŞİ KUYUMCU MAĞAZASINA AKIŞTI

Söylenti kişiden kişiye yayılırken kuyumcunun dükkanı insanlarla doldu. Kuyumcuda altın bulunan yüzlerce kişi haberi duyar duymaz kuyumcunun önüne akın etti. Dükkanın önündeki kalabalık uzun süre dağılmadı.

Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, işletme sahibinden açıklama geldi.

Yerel basında çıkan haberlere göre açıklama, işletme sahibinden gelen dedikodular üzerine yaşanan izdiham nedeniyle yapıldı.

İş sahibi ” Negatif bir şey yok. Gördüğünüz gibi ofisimiz açıldı. “Her gün olduğu gibi bugün de işletmemizi açtık ancak kötü niyetli kişilerin esnafımıza zarar vermek amacıyla yaydığı dedikodular sonrasında böyle bir durumla karşılaştık.”söz konusu.

DİLAN POLAT SORUŞTURMASI

1 Kasım’da İstanbul merkezli 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda aralarında Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında şirketlerinde yapılan aramalarda dijital cihazları ve kitapları ele geçirilen, aralarında Polat çiftinin de bulunduğu şüpheliler hakkında Mali Hataları Araştırma Kurulu (MASAK) tarafından ön soruşturma raporu hazırlandı. Milyonlarca liralık giriş olduğu belirlendi.

haber-resadiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu