Haber

Burak Yılmaz’ın Beşiktaş hakkında söyledikleri Sinan Engin’i şok etti: Bir insanın kariyerini nasıl mahvedebileceğini izliyoruz.

Beşiktaşteknik direktörlük görevinden istifa etti Burak Yılmaz çarpıcı açıklamalarda bulundu. “İçten içe ‘keşke gelmeseydim’ diyorum ama BeşiktaşSinan Engin, “Kaçamadım” diyen Yılmaz’a çok sert tepki gösterdi.

“BU AÇIKLAMALAR İNANILMAZ”

Sinan Engin açıklamasında şunları söyledi: ” Burak Yılmaz ‘nin açıklamaları inanılmaz. Belli bir seviyeye ulaşmış bir futbol adamıdır. Babası eski bir futbolcu ve antrenördür. “Bir insanın 1 ayda kariyerini nasıl mahvettiğini izliyoruz” dedi.

“ŞOK OLMUŞTUM”

Engin, açıklamasına şöyle devam etti: “Gidip Instagram’dan Beşiktaş fotoğraflarınızı silin. Beşiktaş üyeliğiniz sadece antrenörlük mü?” Onun açıklamaları karşısında şok oldum. Aboubakar koşuyordu ve sen ona sarılıyordun. “Şimdi bu açıklamalarınızla Aboubakar’ı taçlandırdınız” dedi.

“ONUN ADINA BUNUN OLDUĞUNA İNANAMIYORUM”

Yılmaz’ın söylediklerine inanamadığını yineleyen Engin, son olarak şunları söyledi: “Artık sosyal medyada Burak Yılmaz’ın ihraç edilmesi gerektiği söyleniyor. Burak tek bir şey yapacaktı, ‘Ben yararlanamadım’ diyeceksiniz. Şansın varsa kenara çekilirsin, o kadar. İsminin başına gelenlere inanamıyorum. Kendisi çok uygun bir teknik direktör sanırım.” “Gelecekte bu olur.” Şu şekilde konuştu:

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu